[17:38] MN: Spotkanie z agentem Cutrone i Montolivo

[17:38] MN: Spotkanie z agentem Cutrone i Montolivo

Przed nami szósty dzień okienka transferowego we Włoszech. Kto wzmocni, a kto opuści szeregi Milanu w najbliższym czasie? Odpowiedź na to pytanie być może padnie właśnie dziś. Zapraszamy do śledzenia naszej  relacji z mercato.

Zaczynamy! 

[00:20] Sky: Milan nie ma zawartego porozumienia z Sassuolo w sprawie Domenico Berardiego. Na razie oba kluby rozmawiają tylko o Manuelu Locatellim.

[00:24] Gianluca Di Domenico, agent Ricardo Rodrigueza zaprzeczył w rozmowie z Gianlucą Di Marzio ostatnim plotkom jakoby Tottenham złożył ofertę za jego klienta. Przedstawiciel piłkarza wspomniał jedynie o tym, że Szwajcar cieszy się zainteresowaniem ze strony klubów z wysp brytyjskich, ale żaden z nich nie przedstawił jak do tej pory propozycji za jego podopiecznego. 

[01:00] Sky: Milan nie ma jeszcze osiągniętego porozumienia z Atletico Madryt w sprawie Nikoli Kalinicia. Hiszpański klub chciałby wypożyczyć Chorwata z obowiązkiem wykupu, ale dopiero po rozegraniu określonej liczby spotkań przez Chorwata. Ekipa Rossonerich wolałaby zawrzeć obowiązek wykupu jego karty bez dodatkowych wymogów. Marco Fassone i agent Kalinicia przebywają obecnie w Madrycie i będą próbowali doprowadzić całą transakcję do końca.

[01:05] Vitolo Angele: Nigdy nie było negocjacji na linii Milan-Sassuolo w sprawie Domenico Berardiego. Zespół Il Diavolo ma innych kandydatów do wzmocnienia swoich skrzydeł.

[11:53] La Gazzetta dello Sport: Potwierdzenie transferu Simone Zazy do Milanu nastąpi po odejściu Nikoli Kalinicia do Atletico Madryt.

[12:02] Corriere dello Sport: Domenico Berardi odrzucił możliwość dołączenia do Milanu. Włoch wolałby nawiązać współpracę z Eusebio Di Francesco, z którym pracował w Sassuolo.

[12:18] La Nazione: Jeśli Ricardo Rodriguez odejdzie z Milanu, wówczas ekipa Rossonerich będzie próbowała go zastąpić Cristiano Biraghim z Fiorentiny.

[14:07] Il Tempo: Lazio kontaktowało się z agentem Gustavo Gomeza. Ekipa z Rzymu chce wykorzystać problem z przeprowadzeniem transferu Paragwajczyka do Boca Juniors i sama będzie próbowała zakontraktować piłkarza Milanu.

[15:02] Corriere della Sera: Lazio jest gotowe zapłacić 10 mln euro za Fabio Boriniego. 

[16:17] Milannews.it: Massimiliano Mirabelli spotkał się dzisiaj z agentem piłkarskim, Giovannim Branchinim. Tematem rozmów było omówienie przyszłości Patricka Cutrone i Riccardo Montolivo na San Siro.

[17:38] Enrico Preziosi dla Il Secolo XIX o Andrei Bertolaccim:

Zaproponowaliśmy mu czteroletni kontrakt. Na tyle mogliśmy sobie pozwolić. Wiemy jak bardzo jest przywiązany do Genoi, ale musi on pokazać, że rzeczywiście chce dla nas grać. Decyzja należy teraz do niego. 


Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Nie wiem czemu oni uparli się na tego Zazę. Większość bramek z poprzedniego sezonu zdobył w ubiegłym roku. Jest lepszy od Kalinicia, choć nie jest to sztuka, ale po co marnować 20 mln euro na kogoś takiego? Sytuacja z Chorwatem niczego nie nauczyła?
 • avatar
  karp_fso
  Biraghi za Rodrigueza, rewelacja, nie ma co XD Nie jest to zły piłkarz, ale to już wolałbym, żeby Antonelli został.
 • avatar
  Jacubinho7
  Lazio daje 10 mln euro za Boriniego? Brać i się nie zastanawiać. Typowa zapchajdziura, która prócz waleczności niczego nie wnosi do gry.
 • avatar
  GiveMeReason
  Mimo wszystko Borini powinien zostac
 • avatar
  Jeśli mercato ma być z bilansem na zero to najlepiej posprzedawać jak najszybciej kogo się da za jakiekolwiek pieniądze, strzelam kwotami: Gabriel 3 mln euro, G. Gomez 6 mln euro, Antonelli 2 mln euro, Abate 2 mln euro, Bertolacci 5 mln euro, Mauri 2 mln euro, Kalinić 18 mln euro, Bacca 15 mln euro i już uzbierałoby się ponad 50 mln euro za niepotrzebnych zawodników. Niech Fassone z Mirabellim ruszą dupę bo mercato jest krótsze i mogą zostać postawieni pod ścianą w negocjacjach jeśli zabiorą się za późno. Nikogo jeszcze nie sprzedali, a co dopiero kupić później, ale w sumie jeśli ma to być Zaza to może lepiej niech nie robią nic...