[17:07] Pięćdziesiąty pierwszy dzień mercato: Zawodnik Realu ma celowniku Milanu, możliwy kolejny zaciąg z Portugalii

[17:07] Pięćdziesiąty pierwszy dzień mercato: Zawodnik Realu ma celowniku Milanu, możliwy kolejny zaciąg z Portugalii

Przed nami pięćdziesiąty pierwszy dzień mercato we Włoszech. Do tej pory Rossoneri potwierdzili transfery Theo Hernandeza, Rade Krunicia, Rafaela Leão, Ismaela Bennacera i Leo Duarte. Kto jeszcze dołączy latem do Rossonerich, a kto ich opuści? Odpowiedź na to pytanie może paść dzisiejszego dnia. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji live z mercato. Zaczynamy!

Wczorajsza relacja [klik]

[17:07] La Gazzetta dello Sport: Milan dał zielone świadło na wypożyczenie Diego Laxalta z obowiązkiem wykupu.

[15:45] Dyrektor sportowy Celty Vigo o Samu Castillejo [klik]

[15:40] Agent Laxalta o spotkaniu z Milanu [klik]  

[11:24] La Gazzetta dello Sport: Milan ma trudności związane ze sprzedażą Andre Silvy. Dotychczasowe oferty za Portugalczyka nie satysfakcjonują ekipy Rossonerich. Zespół Il Diavolo ma nadzieję,  że tę sprawę uda się rozwiązać do 2 września.

[11:20] La Gazzetta dello Sport: Milan będzie próbował sprowadzić Angela Correę w ostatnich godzinach letniego mercato.

[11:00] La Gazzetta dello Sport: Luka Jović znalazł się na celowniku Milanu. Zinedine Zidane nie jest zadowolony z dotychczasowej gry Serba i z tego powodu może on zostać wypożyczony.

[01:00] Sportitalia: W ostatnich tygodniach Milan sondował możliwość transferu Mario Mandżukicia. Do tej pory Rossoneri nie złożyli żadnej oferty za Chorwata. Napastnik Juventusu zarabia 5 mln euro netto za sezon.

[00:38] Sky Sport: Milan pracuje nad sprzedażą Diego Laxalta i Ivana Strinicia.

[00:18] Sky Sport: Milan ocenia inne alternatywy dla Angela Correi.

[00:15] France Football: Adrien Silva znajduje się na celowniku Milanu.

[00:14] Sky Sport: Milan rozmawia z Celtą Vigo na temat Samu Castillejo.

[00:13] Sky Sport: Sytuacja Angela Correi nie uległa zmianie. Różnica między wyceną Milanu i Atletico pozostaje na poziomie 10-15 mln euro i na razie nic nie wskazuje, aby sytuacja w sprawie zawodnika uległa zmianie.

Komentarze

 • avatar
  UEFA
  a to dziady
 • avatar
  Dan
  Aby dobrze weszli w sezon.
 • avatar
  swiety33
  Wypożyczenie Jovicia? Nagle ogrywanie piłkarza Realowi nie jest problemem? Wku....a mnie brak jakiejkolwiek strategii mercato. Trzeba było brać Ceballosa, który grałby piłki do Piątka i Leao. Zamiast zainwestować w kreatora akcji będzie kolejny napastnik przychodził. Jakie to nazwiska się przewijały przez ostatnie miesiące a zostaniemy z Kruniciem i Bennacerem.
  • avatar
   matisiek980115
   Najgorsze że teraz nawet pojawiają się wzmianki o historycznym i agresywnym Mandżukiciu A przecież właśnie przez podobne cechy nie zakupiliśmy Bakayoko. Jakiś Adrien Silva czy nagle interesujący się ogrywaniem gracza realu który raczej nam się nie przyda a jak mieliśmy okazję ogrywać Ceballosa który byłby wartością dodatnią dla zespołu to się nie chodziliśmy straszny błąd mogą zrobić zarządcy Milanu
 • avatar
  Slaviio
  caballos takiego gościa potrzebujemy o podobnych cechach
  • avatar
   tymczasem Rafinha jest do wyrwania z Barcelony za okolo 15 mln euro. nad czym sie tu zasatanawiac. nie ma na rynku zawodnika o podobnych cechach i umiejetnosciach za tak atrakcyjna kwote. nie rozumiem na co czeka w takim wypadku kierownictwo Milanu. to powinien byc blitzkrieg. Rafinha musi byc nasz jesli chcemy faktycznie zwiekszyc potencjal ofensywny zespolu.
 • avatar
  MK92
  Tylko patrzeć, jak zaraz media zaczną intensywnie łączyć Icardiego z Milanem, bo ponoć pani Wandzie niezbyt się widzi przeprowadzka na biedne południe Włoch.