[13:02] Pięćdziesiąty szósty dzień mercato: Decydujący szczyt w sprawie Correi kwestią dni

[13:02] Pięćdziesiąty szósty dzień mercato: Decydujący szczyt w sprawie Correi kwestią dni

Przed nami pięćdziesiąty szósty dzień mercato we Włoszech. Do tej pory Rossoneri potwierdzili transfery Theo Hernandeza, Rade Krunicia, Rafaela Leão, Ismaela Bennacera i Leo Duarte. Kto  jeszcze dołączy latem do Rossonerich, a kto ich opuści? Odpowiedź na to  pytanie może paść dzisiejszego dnia. Zachęcamy do śledzenia naszej  relacji live z mercato. Zaczynamy!

Wczorajsza relacja [klik]

[13:02] La Gazzetta dello Sport: Torino, RB Lipsk i Schalke 04 są zainteresowani Hakanem Calhanoglu. Turek chce zostać w Milanie

[12:58] Sky Sport: Jorge Mendes pracuje nad transferem Andre Silvy do Sportingu Lizbona. Jak na razie portugalski klub nie złożył oficjalnej oferty za 23-latka.

[10:13] La Gazzetta dello Sport: Torino jest zainteresowane Hakanem Calhanoglu.  W najbliższych dniach klub z Turynu powinien skontaktować się z Milanem w sprawie reprezentanta Turcji.

[00:06] Carlo Pellegatti: Milan rozgląda się nad ewentualnym następcą dla Francka Kessie. Wymarzonym profilem do ekipy Rossonerich jest doświadczony zawodnik, który może być po trzydziestce.  

[00:05] La Gazzetta dello Sport: Wczoraj agent Angela Correi, Agustin Jimenez spotkał się z przedstawicielami Atletico. Przedstawiciel piłkarza poinformował decydentów ekipy Rojiblancos, że jego klient chce dołączyć do Milanu. Klub z La Liga wciąż nie jest usatysfakcjonowany z przedstawionych ofert za 24-latka. Decydujące spotkanie w sprawie Argentyńczyka odbędzie się w najbliższych dniach.

Komentarze

  • avatar
    Temat sprzedaży Kessiego dyskusyjny, ale trzydzestoletnie zastępstwo to już kryminał. I my chcemy wrócić do LM, brak słów...
  • avatar
    Kamilo
    Hakan niech już zostanie, ale sprzedaż Silvy to priorytet, tylko pytanie brzmi czy Sporting da dobrą oferte na poziomie 25mln.