[15:11] Siedemnasty dzień mercato: Temat Bakayoko w Milanie wciąż żywy

[15:11] Siedemnasty dzień mercato: Temat Bakayoko w Milanie wciąż żywy

Przed nami siedemnasty dzień okienka transferowego we Włoszech. Do tej pory Milan zakontraktował Pierre'a Kalulu, Brahima Diaza, Sandro Tonalego, Cipriana Tatarusanu i przedłużył umowę ze Zlatanem Ibrahimoviciem. Kto wzmocni, a kto opuści ekipę Rossonerich w najbliższym czasie? Odpowiedź na to pytanie być może padnie w dniu dzisiejszym. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live. Zaczynamy!

Wczorajsza relacja [klik]

[15:11] Milannews.it: Milan nie zapomina o Tiemoue Bakayoko. Rossoneri chcieliby wypożyczyć Francuza z opcją wykupu za 25 mln euro. Rozmowy na linii Milan-Chelsea są kontynuowane.

[15:11] Milannews.it: Priorytetem dla Milanu jest wzmocnienie defensywy.

[15:06] Sportmediaset: Milan może wypożyczyć Lukę Jovicia na zasadzie "suchego" wypożyczenia.

[00:13] Gianluca Di Marzio: Freiburg zaoferował 6 mln euro + 2 mln euro w ramach bonusów za Rade Krunicia. Milan nie myśli na razie o sprzedaży Bośniaka, ponieważ klub koncentruje się na Lidze Europy.

[00:00] Gianluca Di Marzio: Milan nie rozpoczął żadnych negocjacji w sprawie Nikola Milenkovicia. Fiołki oczekują za niego 40 mln euro, bez żadnych odpowiedników. Inter również myśli o zakontraktowaniu Serba.

[00:00] Sky Sport: Milan warunkuje transfer Tiemoue Bakayoko od awansu do fazy grupowej. Jeśli Rossoneri osiągną swój cel, transakcja może dojść do skutku.

Komentarze