Koszulki i bluzy - ostatnie dni

Koszulki i bluzy - ostatnie dni

Pozostały jeszcze ostatnie dni etapu zapisów na koszulki i bluzy z kolekcji zimowej! Czas zbierania zamówień dla wszystkich zainteresowanych upływa już w poniedziałek, 22 kwietnia.

Wysoka jakość odzieży. Przy odpowiednim jej traktowaniu (zalecana  temperatura prania: 30 stopni) wręcz gwarantem jest kilkuletnia  trwałość. Skład wszystkich ubrań: 100% bawełna. Gramatura: koszulka -  200g, bluza klasyczna - 300g, bluza z kapturem - 320g. Jakość farb  dobieranych do nakładania nadruku metodą sitodruku najwyższej możliwej  jakości.

Ceny:

Koszulka - 55zł
Bluza klasyczna - 120zł
Bluza z kapturem - 135zł

W jaki sposób zamawiać ubrania?

Zamówienia należy składać mailowo na adres koszulkimilan@wp.pl.  Dla ułatwienia w tytule wiadomości powinno być umieszczone imię i  nazwisko osoby zamawiającej. Treść maila to z kolei miejsce na dane  adresowe oraz informacje o zamawianej odzieży. 

Można to zrobić na  przykład w ten sposób:

Marcin Michalak
ul. Fioletowa 10/54
45-642 Nowy Targ
Numer telefonu: 857357326
Dostawa: InPost - Paczkomaty (NTA02A)

2 szt. wzór 1, rozmiar M
1 szt. wzór 10, rozmiar XXS
4 szt. wzór 14, rozmiar XXXL

W odpowiedzi na takiego maila zostaną wysłane wszystkie niezbędne informacje.

Dostawa:

InPost - Paczkomaty - 12zł
Przesyłka kurierska - 14zł
Poczta Polska (polecony priorytetowy) - 14zł
Przesyłka kurierska pobraniowa - 25zł
Przesyłka za granicę - 36zł

W przypadku opcji "Paczkomaty InPost" należy wybrać Paczkomat, do którego powędrować ma przesyłka. Można to zrobić tutaj: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.  Wystarczy podanie unikalnego identyfikatora przypisanego konkretnemu  Paczkomatowi - np. "NTA02A", choć oczywiście nic nie stoi na  przeszkodzie, by zamieścić pełną lokalizację.

W jaki sposób najlepiej wybrać rozmiar?

"Rozmiarówka" jest z grubsza zbliżona chociażby do wielu popularnych  marek sieciowych - w większości przypadków wystarczy więc po prostu  wybrać taki rozmiar odzieży, w jakim poruszamy się na co dzień. Nie jest  to jednak doskonała opcja na dokonanie wyboru. Zalecany przez nas  sposób pozwoli z dużą pewnością uniknąć wpadki związanej z nabyciem zbyt  dużego lub małego ubrania. Mianowicie: proponujemy sięgnąć po swoją  ulubioną bluzę lub koszulkę, położyć chociażby na łóżku, dokładnie  zmierzyć w najdłuższych punktach (szerokość - najszerszy punkt pod  pachami, wysokość - od najwyższego punktu na plecach) i porównać wymiary  do zamieszczonej wyżej tabeli rozmiarów. W przypadku sporych  wątpliwości zalecamy wybór mniejszego rozmiaru.

Akcja jest unikalna, co oznacza, że nie będzie w przyszłości "dogrywek" i  kolejnych produkcji tych samych projektów. To jedyny czas, kiedy można  sięgnąć po konkretne koszulki i bluzy widniejące powyżej.

Wraz z podsumowaniem wszystkich zebranych zamówień następuje rozpoczęcie etapu produkcji, który potrwa od 7 do około 10 dni roboczych. W związku z tym wysyłki powinny być realizowane do około 26 kwietnia. Odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości udzielane będą niezwłocznie poprzez maila: koszulkimilan@wp.pl

Komentarze