II edycja limitowana: ostatnie godziny zapisów!

II edycja limitowana: ostatnie godziny zapisów!

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia zapisów w II edycji limitowanej! Zamówienia zbierane będą jeszcze do czwartku, 7 lutego do godziny 10:30 i zdajemy sobie sprawę, że podobnie jak w ostatniej edycji największym zainteresowaniem będą się cieszyły zamówienia "last minute", lecz ponownie przypominamy, że realia dla spóźnialskich są brutalne, o czym przekonało się kilka osób ostatnim razem - z chwilą zamknięcia listy produkcyjnej szanse na nabycie unikatowej koszulki lub bluzy przepadają.


Kluczowa kwestia - jak stać się posiadaczem bluzy lub koszulki z edycji limitowanej?

To banalnie proste. Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ, (Uwaga! Zdjęcia w mobilnej wersji sklepu mogą być nieco  rozciągnięte, dlatego w tym wypadku najlepiej sugerować się powyższymi  grafikami, które w pełni oddają wygląd odzieży), aby wejść do sklepu organizatora, natomiast już w tym miejscu można nabyć w dowolnym  wariancie kolorystycznym i rozmiarowym bluzę lub koszulkę. Jeśli chcesz  pozyskać więcej niż jedną sztukę, wystarczy po prostu najpierw dodać do  koszyka jedną rzecz, by potem, już po odświeżeniu, powtórzyć czynność.  Istnieje możliwość wysyłki za granicę.

Posiadaczem bluzy klasycznej można stać się za 119 zł, natomiast bluzy z kapturem za 139 zł. Koszt koszulek wynosi 54 zł. Staraliśmy się  uelastycznić ceny do tego stopnia, aby każdy zainteresowany mógł sobie  pozwolić na wyjątkową odzież i biorąc pod uwagę jakość zarówno koszulek,  jak i bluz można uznać, że ta sztuka się udała.

Co jest bardzo ważne, a może nawet kluczowe - edycje limitowane mają to  do siebie, że produkowany nakład jest ograniczony, co oznacza, że jest  to prawdopodobnie jedyna i ostatnia szansa na zdobycie właśnie takich  koszulek i bluz. Oczywiście nie zmienia to faktu, że wszystkie osoby  składające zamówienie do niedzieli, 3 lutego, mają pewność, że swój  egzemplarz otrzymają. Realizacja wysyłek nastąpi natomiast szacunkowo od 15 lutego.

Wszystkie ubrania składają się w 100% z bawełny, z kolei ich gramatura  wynosi kolejno: bluza klasyczna - 300 g, bluza z kapturem - 320 g,  koszulki - 200 g. Gwarantowana jest zdecydowanie wysoka jakość, odzież  jest produkowana z dbałością o każdy detal, a naniesiony nadruk  (sitodruk) przy należytym traktowaniu może tak naprawdę posłużyć kilka  dobrych lat. Odzież jest poddawana ścisłej surowej kontroli jakości.

Autor tekstu: tootkey.pl

Komentarze

 • avatar
  papiesznik
  Dlaczego gdy chcę zamówić bluzę czerwoną, to przeskakuje mi na tą, o kolorze czarnym?
  • avatar
   Redakcja
   Proszę się tym nie przejmować, zamówienie zostało złożone poprawnie i zgodnie z pierwotnym wyborem wzoru bluzy :)